Çalışma Saatleri
& İletişim

Hafta İçi : 11:00 – 21:00

Hafta Sonu : 11:00 – 21:00

Ataşehir Spa
Maltepe Spa
Image Alt
Profesyonel Mesaj Terapisi

Uzakdoğu Masajları

Uzakdoğu Terapistler Eşliğinde, huzur veren bir SPA merkezi!

a
UZAKDOĞU MASAJLARI

AYURVEDA MASAJI

Vücudu ve zihni olağanüstü rahatlatan bu uygulama sırasında özel ayuverdik yağlarla kişinin bünyesine uygun komple vücut masajı yapılmaktadır. Bu geleneksel masaj, organizmada bulunan enerji kanallarını uyararak kan dolaşımını ve enerji akımını harekete geçirir, vücudun savunma mekanizmalarını güçlendirir ve zararlı maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır.

a
UZAKDOĞU MASAJLARI

MANUEL THAİ MASAJI

Vücudun enerji kanallarındaki tıkanıkları giderebilmek için yapılan streching hareketlerinin bütünüdür. Thai masajı refleksoloji ile kombine edilerek de kullanılır.

a
UZAKDOĞU MASAJLARI

SHIATSU MASAJI

‘’Parmakla bastırmak’’ anlamına gelen Shiatsu yaşam enerjisinin dağılımındaki dengesizliği baskı yapmayı temel olarak ele alıyor. Bu sayede stresten arınmış daha zinde ve rahatlamış bir vücuda sahip olabilirsiniz.

a
UZAKDOĞU MASAJLARI

MANDARA MASAJI

İki uzman tarafından ritmik olarak uygulanan masajdır. Özellikle lenf ve dolaşım sisteminde etkili, ruhu ve bedeni sakinleştiren, tüm organizmaya yayılan rahatlatıcı etkisi vardır. 2 terapist eşliğinde uygulanır.

a
UZAKDOĞU MASAJLARI

BALİ MASAJI

Vücuttaki enerji noktaları üzerine tatbik edilen etkili baskılar; yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleri ile birlikte yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlere etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini tüm iç sistemlerin birbirleri ile bütünleşmesini sağlar. Bu masaj sırasında kullanılan doğal yağlarla birlikte kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselerek dengelenir.

a
UZAKDOĞU MASAJLARI

HİNT BAŞ MASAJI

Sırt, omuz, boyun, baş ve yüz bölgelerine uygulanır.
Sırt ve boyun bölgelerinde meydana gelen kas gerginliklerinin ve ağrılarının giderilmesinde, stresi azaltmada, stres kaynaklı baş ağrılarının giderilmesinde faydalanır.