Çalışma Saatleri
& İletişim

Hafta İçi : 11:00 – 21:00

Hafta Sonu : 11:00 – 21:00

Ataşehir Spa
Maltepe Spa
Image Alt
Profesyonel Mesaj Terapisi

KLASİK MASAJLAR ESKİ

KLASİK MASAJLAR

MEDİKAL SIRT MASAJI

Masajın refleks etkisi ile genel bir gevşeme sağlanır, mekanik etkisi ile dolanım artar. Kas içi yapışıklar azalır: kas içi sıvılar hareketlenir.

KLASİK MASAJLAR

ANTİ-SELÜLİT MASAJI

Genellikle kadınlarda deri altında portakal kabuğu şeklinde oluşan yağ tabakalarının yakılması için daha çok problemli bölgelerde yoğunlaşılarak uygun teknikler seçilmesiyle yapılan bir masajdır.

KLASİK MASAJLAR

SIRT MASAJI

Sırt Masajı gerginliği azaltır, ağrı ve sızıları dindirir ve rahatlama sağlar. Masaj kasları gevşetmekle kalmaz sağlığın korunmasına da katkıda bulunur.

a
Klasik Masajlar

TAŞ MASAJI

Bu masaj pürüzsüz ılık taşlarla vücudunuza uzun akıcı vuruşlarla yapılır. Ayrıca taşlar gerginliği azaltmak için de stratejik enerji noktalarına yerleştirilir. Bu tedavi vücuttan toksinleri atarak, lenf sistemine iyi gelen rahatlamayı ve kan dolaşımını sağlar.

a
KLASİK MASAJLAR

ARGAN MASAJI

FAS’ın sıvı altını olarak bilinen çok değerli argan, yıllar boyunca kadınların güzellik sırrı olmuştur. Argan ağacının meyvesinden elde edilen argan yağı çok güçlü bir antioksidandır.

KLASİK MASAJLAR

REFLEKSOLOJİ MASAJI

Genel anlamda vücutta biriken negatif enerji ve gerginlik hissinin doğrudan ayak altına yapılan masaj ile yok edilmesidir. Ayak tabanında biriken refleks noktalarının her birinin, vücut içerisinde yer alan belli bir iç organı temsil ettiği varsayılmaktadır. Uyarılan bu refleks noktaları sayesinde kaybedilen enerjinin geri kazanılması, kan dolaşımının dengeye sokularak yorgunluk hissinin giderilmesi hedeflenir.

KLASİK MASAJLAR

SPOR MASAJI

Spor masajı yaygın olarak uygulanan bağ dokusu masajlarından biridir. Hedef kitlesi sporcuları, profesyonel dansçıları ve yoğun fitness aktiviteleri ile uğraşanları kapsamaktadır. Bu masaj türüne, isveç usulü masajın sporcular için geliştirilmiş özel versiyonu da denebilir. Spor masajı klasik masajdan ayıran en önemli özelliği, ritim, süre ve basınç oranlarının farklı olmasıdır.